• The Quality of Democracy, Party System Institutionalization and Social Cleavages in the Baltic States. DemPartBS 

  Tõnis, Saarts (Tallinna Ülikool, Ühiskonnateaduste instituut, 2023-02)
  Qualitative expert interviews conducted for the project: "The Quality of Democracy, Party System Institutionalization and Social Cleavages in The Baltic States" 2022-2023 (Dempartbs)
 • Copernicus Cal/Val Solution: Copernicus measurement network and supersites 

  Ligi, Martin; Tison, Céline; Raynal, Matthias; Labroue, Sylvie; Nencioli, Francesco; Pflug, Bringfried; Gielen, Bert; Lambert, Jean-Christopher; Papale, Dario; Tack, Frederik; Holzwarth, Stefanie; Compernolle, Steven; Mazière, Martine; Sha, Mahesh Kumar; Verhoelst, Tijl; Clerc, Sebastien (CCVS Consortium, 2023-01-29)
  Dokumendi eesmärgiks on leida olemasolevate Copernicus missiooni kalibreerimise ja valideerimismõõtmiste kitsaskohti ja pakkuda võimalikke lahendusi.
 • Copernicus Cal/Val Solution: Field and Aerial Campaigns 

  Holzwarth, S.; Bes, C.; Pflug, B.; Sha, M.K.; Tack, F.; Tison, C.; Bachmann, M.; Clerc, S.; Lambert, J.C.; Mota, B.; Ligi, Martin; Vendt, Riho (CCVS Consortium, 2021-05-26)
  Dokumendi eesmärgiks oli kokku koguda informatsioon olemasolevate ja tulevaste mõõtekampaaniate kohta, mis on kasutatavad Copernicus missiooni satelliidiandmete kalibreerimiseks ja valideerimiseks.
 • Copernicus Cal/Val Solution: Systematic Ground-Based Measurements 

  Ligi, Martin; Tison, C.; Mazière, M.; Sha, M.K.; Pflug, B.; Aun, Margit; Bachmann, M.; Bès, C.; Boy, F.; Clerc, S.; Compernolle, S.; Gielen, B.; Guinle, T.; Holzwarth, S.; Jakobson, Erko; Lambert, J.-C.; Lanconelli, C.; Papale, D.; Sanders, R.; Steinhoff, T.; Roozendael, M. (CCVS Consortium, 2021-05-31)
  Ülevaate raport olemasolevatest regulaarselt töötavatest kalibreerimise ja valideerimise mõõtejaamadest ja võrgustikest Euroopas ja mujal maailmas. Raportis kirjeldatakse valitud jaamasid ja võrgustikke – üldine informatsioon, ...
 • Copernicus Cal/Val Solution: Recommendations for R&D activities on instrumentation technologies 

  Aun, Margit; Sha, M.K.; Tack, F.; Tison, C.; Meygret, A.; Maziere, M.; Bachmann, M.; Bes, C.; Boersma, K.F.; Clerc, S.; Dick, A.; Ferrec, Y.; Fix, A.; Hajduch, G.; Holzwarth, S.; Jakobson, Erko; Kuhn, J.; Labroue, S.; Lacrouts, C.; Ligi, Martin; Merlaud, A.; Nencioli, F.; Pflug, B.; Pierangelo, C.; Raynal, M.; Raynal, T.; Tilstra, G. (CCVS Consortium, 2022-06-02)
  Raport Euroopa Liidu kaugseire programmi Copernicus raames kasutusel olevatest kalibreerimise ja valideerimise tehnoloogiatest ja puudujääkidest. Raportis antakse soovitusi uurimis- ja arendustegevusteks tehnoloogia ...

Vaata veel


Suurem nähtavus

Leia oma andmekogud DataCite'st või OpenAIRE'st. Avasta DataDOI re3data-st ning OpenDOAR-ist.

DOI logo

Püsiidentifikaator DOI

Kõigile DataDOI andmetele on DataCite Eesti kaudu antud DOI (püsiidentifikaator). DOI abil saate oma teadusandmeid jagada ning neile viidata.


Turvalisus

DataDOI on Tartu Ülikooli juures asuv andmerepositoorium, mis tagab andmete turvalisuse ja pikaealisuse.

Dokumentatsioon

Üldist

Kasutustingimused

Juhendid

 • Vaadake juhendist, kuidas DataDOI-sse oma andmeid üles laadida ning kuidas muuta ja täiendada juba olemasolevaid andmekogusid.

Isikuandmete kaitse

Teenused

Andmehaldusplaan

 • Mis on andmehaldusplaan (DMP) ja kuidas seda koostada. Kui te vajate andmehaldusplaani koostamisel abi, siis kontakteeruge tiiu.tarkpea@ut.ee.

Kuidas oma teadusandmeid hallata

Kuidas kasutada DataDOI-d

 • Kui te vajate individuaalset konsultatsiooni või rühmatreeningut, kuidas kasutada DataDOI-d, siis kontakteeruge evelin.arust@ut.ee. Või vaadake meie juhendite lehte.

Küsimuste korral kontakteeruge DataDOI meeskonnaga otse või üldise e-posti aadressi kaudu: datadoi@datadoi.ee


Evelin Arust

Andmehaldur, repositooriumi administraator

Heiki Epner

Digikogude analüütik, repositooriumi administraator

Tiiu Tarkpea

Teadusandmete peaspetsialist